top of page

РЕАБІЛІТАЦІЯ

У нас проходить 2 етап реабілітації (поліклінічний, реабілітаційний) - починається після виписки зі стаціонару, у поліклініці, реабілітаційному центрі, санаторії в умовах поліпшення та стабілізації стану пацієнта, при значному розширенні рухової активності.

На цьому етапі застосовують:

ЛФК
Типові захворювання, з якими працюють наші спеціалісти
Методики ЛФК
Лечение шеи

ЗНАЧЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ: ДЛЯ КОГО І НАВІЩО?

Реабілітація зміцнює здоров'я, є профілактикою здоров'я, лікуванням та поліативною допомогою. Реабілітація допомагає дітям, дорослим та літнім людям бути максимально автономними у повсякденному житті. Прикладами послуг реабілітації є:

  • Вправи для корекції мовленневих порушень після інсульту або черепно-мозкових травм

  • Вправи, які підвищують безпеку та автономність людей похилого віку при знаходженні будинку або на вулиці, зменшення травм при падінні.

  • Навчання здоровому способу життя дозволяє пом'якшити несприятливі наслідки після гострих, хронічних захворювань, а також травм

Мамедова.jpg

Фахівець у галузі реабілітації. Досвід із дітьми з дитячим церебральним паралічем. Робота з дітьми вальгус, дисплазія Відновлення після травмування. Робота з людьми з 3 та 4 ступенем сколіозу. Використовує методики класичної лікувальної фізичної культури, міофасціальний реліз, кінезітерапію.

Яна Мамедова

IMG_20220519_113843_049-01.jpg
  • Сертифікований спеціаліст у галузі кінезітерапії за методикою професора Бубновського

  • Сертифікований інструктор з лікувальної фізичної культури – виправлення постави, корекція проблем опорно-рухового апарату

  • Досвід роботи з 2010 року

Ірина Лєскова

Колл-центр Сотрудник
ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ - ЧЕРЕЗ АДМІНІСТРАТОРА АБО CHAT
bottom of page