top of page

це просторий тренувальний простір у 600 кв.м., де кожен знайде обладнання для досягнення своїх цілей. Зручний поділ по зонах та продумане розташування забезпечують максимальний комфорт. Все обладнання для фітнесу поставляється провідними світовими брендами – Life Fitness, Hammer Strength, VASIL, AEROFIT, SPIRIT та іншими.

Тренажери кросоверні та вільної ваги максимально ізолюють цільові м'язи. Кардіозона забезпечить цільовий пульс. Зона розтяжки допоможе відновитися та закінчити тренування максимально ефективно. Тренер максимально підбере програму відповідно до Ваших потреб.

ФІТНЕС ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ​
Регулярні тренування – це не лише гарна фігура та здоровий організм, але ще й чудовий настрій! Заняття прискорюють обмін речовин, сприяють виробленню ендорфінів, дарують енергію та заряд бадьорості.

тренажерний зал

ПЕРСОНАЛЬНІ ТРЕНУВАННЯ

  • Тренер попередньо записує на окремий час 

  • знаходиться все тренування біля Вас і контролює кожен рух

  • НАВЧАЄ техниці

  • КОНТРОЛЮЄ техніку виконання протягом усього тренування

  • контроль зміни антропометричних даних

    ЗАПИС НА ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНУВАННЯ ЧЕРЕЗ АДМІНІСТРАТОРА (ДЗВІНОК, VIBER, TELEGRAM, ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК, ЧАТ (у правому нижньому кутку))

Наша команда мотивуватиме, даватиме “стусана”, радітиме кожній маленькій перемозі і перетворюватиме її на один великий результат. Кожен тренер має свою кваліфікацію, що впливає на вартість персональних тренувань.

фітнес тренування
ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ: ЗВОНОК, VIBER, TELEGRAM, ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК, ЧАТ(У ПРАВОМУ НИЖНЬОМУ КУТКУ)
bottom of page